Seznam aktualit

1 2 3 4 5 6 7 .. 30    
 

Hledá se majitel černého kotěte

Vážení spoluobčané, dne 2.8.2020 bylo u rodinného domu č.p. 60 v Brlohu nalezeno černé kotě. Silně naříkalo. Kotě je ochočené, hravé a vypadá zdravě. Je k vyzvednutí v rodinném domu č.p. 60 v pana Adama Muchy a Jany Vaníčkové.

 

Kalendář akcí v Železnohorském regionu - srpen 2020

 

Kalendář akcí v Železnohorském regionu - červenec 2020

 

Nohejbalový turnaj trojic

SK Šamani Benešovice Vás zvou dne 11.7.2020 od 8:00 -17:00 hod. na nohejbalový turnaj trojic, který se bude konat na hřišti v Benešovicích. Občerstvení zajištěno.

 

Zábavné odpoledne pro děti a dospělé

Vážení spoluobčané, Obec Brloh a SDH Brloh si Vás dovolují pozvat dne 27.6.2020 od 14:00 hod. na zábavné odpoledne pro děti a dospělé, které se bude konat u tenisového kurtu. Děti kola a přilby s sebou. Děti si budou moci zkusit střelbu ze vzduchovky, stříkaní z hasičské proudnice, jízdu zručnosti na kole nebo koloběžce, apod. Pro dospělé bude k dispozici badmintonové hřiště. Večer opékání buřtů. Občerstvení zajištěno.

 

Prodej dřevěné štěpky

Obecní úřad , nabízí k prodeji dřevěnou štěpku . Štěpka je po domluvě k dispozici na hřišti . Cena je 150 Kč za běžný přívěsný vozík za auto.

 

V Lomu u dvou moří dne 20.6.2020 ...

 

Kalendář akcí v Železnohorském regionu - červen 2020

 

Grilování kuřat

Vážení spoluobčané , tento pátek od 18 hod. na hřišti grilujeme kuřata . Přijďte všichni posedět po té dlouhé pouze . Dobrá nálada sebou.

 

Placení vodného

Vážení spoluobčané, z důvodu nouzového stavu je uzavřena vodárna v Mokošíně .Kdo byl zvyklý platit vodné osobně je dohodnuto s panem Havrdou , že částku můžete donést v obálce označené číslem popisným a jménem v úřední hodiny na obecní úřad. Pan Havrda si částku osobně převezme a potvrdí .

 Kalendářvíce..