Seznam aktualit

1 2 3 4 5 6 7 .. 29    
 

V karanténě musí třídění odpadu ustoupit bezpečnosti

Vážení spoluobčané, podrobnější informace o nakládání s odpady v současné situaci naleznete např. v tomto článku nebo v přiloženém dokumentu.

 

Ochranné roušky

Bavlněné roušky jsou k dispozici v obchodě na obecním úřadě Pondělí, Středa, Pátek od 8:00 do 9: 30 hod. Starosta obce Brloh.

 

Ochranné roušky

Vážení spoluobčané , pokud by někdo z vás potřeboval textilní roušky ozvěte se na tel.602 979 254 . Mám možnost je sehnat. S pozdravem starosta obce p. Drahokoupil

 

Prodej ovocných stromů a keřů

Vážení spoluobčané, kdo by měl zájem zakoupit ovocné stromky a keře, obraťte se na p. Jana Kubáta tel. 736 453 385, 731 347 743, e-mail: stromkyKubat@seznam.cz. V současnosti jsou zrušeny trhy - prodej probíhá pouze ze dvora ( Benešovice 8 ). Pomůžete tím dobré věci. Ovocné Stromky Kubát

 

Informace o plánovaném přerušení dodávky elektřiny v obci Brloh

Plánované přerušení elektřiny 23.3 2020 se prozatím ruší.O dalším termínu budeme včas informovat.

 

Brložské zprávičky - KORONAVIRUS

Vážení spoluobčané, Česká republika je z důvodu pandemie koronaviru v nouzovém stavu. Vláda a další výkonné složky státu vydávají opatření k zastavení pandemie: povinné nošení roušek na veřejnosti, omezení pohybu osob, veřejná doprava jezdí v režimu prázdninových jízdních řádů, apod. Aktuální informace sledujte ve sdělovacích prostředcích a na: WWW.VLADA.CZ.

 

Informace o plánovaném přerušení dodávky elektřiny v obci Benešovice

Vážení spoluobčané, dne 7.4.2020 od 7:30 hod. do 18:30 hod. bude přerušena dodávka elektřiny v obci Benešovice z důvodu prací spojených se zajištěním spolehlivého provozu distribuční sítě.

 

OZNÁMENÍ o UZAVŘENÍ Obecního úřadu Brloh

Vážení spoluobčané, od 19.3.2020 bude Obecní úřad Brloh pro veřejnost uzavřen z důvodu pandemie koronaviru. Místní poplatky za "popelnice" a psy plaťte bezhotovostním převodem (pokyny k platbě převodem viz. níže). Známky na popelnice již není nutné na nádoby vylepovat. V případě naléhavých záležitostí jsme Vám k dispozici na telefonu. Přejeme všem pevné zdraví.

 

Sobotní svoz nebezpečného a velkoobjemového odpadu - ZRUŠEN

Vážení spoluobčané, z důvodu nastalé situace se sobotní svoz dne 21.3. 2020 nebezpečného a velkoobjemového odpadu ruší!!. O náhradním termínu svozu Vás budeme včas informovat.

 

Omezení úředních hodin na Městském úřadu Přelouč

 Kalendářvíce..