Seznam aktualit

1 2 3 4 5 6 7 .. 29    
 

Grilování kuřat

Vážení spoluobčané , tento pátek od 18 hod. na hřišti grilujeme kuřata . Přijďte všichni posedět po té dlouhé pouze . Dobrá nálada sebou.

 

Placení vodného

Vážení spoluobčané, z důvodu nouzového stavu je uzavřena vodárna v Mokošíně .Kdo byl zvyklý platit vodné osobně je dohodnuto s panem Havrdou , že částku můžete donést v obálce označené číslem popisným a jménem v úřední hodiny na obecní úřad. Pan Havrda si částku osobně převezme a potvrdí .

 

Vzpomínka na útrapy druhé světové války v našem okolí

 

Finanční úřad pro Pardubický kraj - úřední hodiny

 

V karanténě musí třídění odpadu ustoupit bezpečnosti

Vážení spoluobčané, podrobnější informace o nakládání s odpady v současné situaci naleznete např. v tomto článku nebo v přiloženém dokumentu.

 

Ochranné roušky

Bavlněné roušky jsou k dispozici v obchodě na obecním úřadě Pondělí, Středa, Pátek od 8:00 do 9: 30 hod. Starosta obce Brloh.

 

Ochranné roušky

Vážení spoluobčané , pokud by někdo z vás potřeboval textilní roušky ozvěte se na tel.602 979 254 . Mám možnost je sehnat. S pozdravem starosta obce p. Drahokoupil

 

Prodej ovocných stromů a keřů

Vážení spoluobčané, kdo by měl zájem zakoupit ovocné stromky a keře, obraťte se na p. Jana Kubáta tel. 736 453 385, 731 347 743, e-mail: stromkyKubat@seznam.cz. V současnosti jsou zrušeny trhy - prodej probíhá pouze ze dvora ( Benešovice 8 ). Pomůžete tím dobré věci. Ovocné Stromky Kubát

 

Informace o plánovaném přerušení dodávky elektřiny v obci Brloh

Plánované přerušení elektřiny 23.3 2020 se prozatím ruší.O dalším termínu budeme včas informovat.

 

Brložské zprávičky - KORONAVIRUS

Vážení spoluobčané, Česká republika je z důvodu pandemie koronaviru v nouzovém stavu. Vláda a další výkonné složky státu vydávají opatření k zastavení pandemie: povinné nošení roušek na veřejnosti, omezení pohybu osob, veřejná doprava jezdí v režimu prázdninových jízdních řádů, apod. Aktuální informace sledujte ve sdělovacích prostředcích a na: WWW.VLADA.CZ.

 Kalendářvíce..